Привіт, мене звати Лев Лукомський
я займаюсь розробкою веб-сайтів та ігор
..і записую в блог все що взбреде в голову :) Автор

Такабоні 5

 1. На тротуарі лежать шматки льоду й битого скла, а троє чоловіків мертві. Розгадка: Напевно, ця історія відома всім як анекдот. Прийшовши додому завчасно, чоловік застає дружину в постелі, а місце поруч із нею ще не охолонуло. Він визирає у кватирку й бачить гарного парубка, що виходить із їхнього під'їзду. У люті чоловік хапає холодильник і викидає його у вікно. Гарного парубка роздавлює холодильником. Чоловік, викинувши холодильник, вмирає від перенапруги. Інший коханець, що сидів у холодильнику, розбився на смерть при падінні з п'ятого поверху.
 2. Чоловік біг по коридору зі шматком паперу в руці. Світло в коридорі почало мигати. Побачивши це, чоловік впав на коліна, здійняв руки нагору й викрикнув: «О, ні, Господи, тільки не це!» Розгадка: Папір, що так квапився доставити цей чоловік, - помилування для злочинця, присудженого до страти на електричному стільці. Мерехтіння світла означало, що вирок приведений у виконання.
 3. Жінка кидає щось із вікна і вмирає. Розгадка: «Щось» - бумеранг, що вертається й попадає жінці в скроню.
 4. Птахолов побачив пташку, а трохи пізніше вмер. Розгадка: Птахолов летів на реактивному пасажирському літаку, а птаха, побаченого ним, засмоктало в один із двигунів. У результаті літак розбився.
 5. Чоловік, який не має закордонного паспорта, протягом одного дня відвідує тридцять різних країн. У кожній з них його зустрічають і проводжають, причому кожну країну він залишає по власній волі. Розгадка: Він - кур'єр, що розносить звичайну пошту (газети, журнали) по посольствах і дипломатичних представництвах. Як відомо, територія посольства вважається територією іноземної держави.
 6. Чоловік лежить поблизу великого будинку з діркою в черепі. Розгадка: Його вбила монетка, яку хтось із туристів кинув вниз із даху високого будинку - Empіre State Buіldіng.
 7. На стелі спальні кілька свіжих плям людської крові. Розгадка: Хазяїн спальні вбив на стелі декількох комарів.
 8. Чоловік встає вночі, щоб випити води. Потім він виключає світло й лягає спати. Зранку він встає, визирає з вікна, скрикує й закінчує життя самогубством. Розгадка: Він був наглядачем маяка й уночі помилково виключив все світло на маяку. Через це кілька суден розбилися об рифи. Ранком він зрозумів, що накоїв.
 9. Чоловік пробує новий одеколон, подарований йому дружиною до Дня Народження. Після цього йде на роботу, і його вбивають. Розгадка: Чоловік працює на пасіці, а бджоли завжди впізнають людину по запаху і дуже не люблять нових (невідомих їм раніше) запахів. У підсумку він був вбитий своїми власними бджолами.
 10. Американці - чоловік і дружина, відправилися в кіно. Під час сеансу чоловік убив дружину, але навіть після закінчення фільму це не звернуло нічиєї уваги, хоча кінотеатр був повний. Розгадка: Це був кінотеатр, у якому глядачі дивляться фільми, не залишаючи власних автомобілів.
 11. Містер Сміт був дуже задоволений тим, що в його автомашини закінчився бензин. Розгадка: Містер і мисіс Сміт сильно посварилися, після чого вона пішла в гараж, виключила вентиляцію, включила мотор автомобіля й заснула, сподіваючись на легку смерть від задухи. Через кілька годин містер Сміт вирішив попросити в дружини пробачення та відправився на її пошуки. Якби бензину в машині залишалося більше, було б уже пізно.
 12. Чоловік сидів між двома герметичними ємностями і вмер. Розгадка: Велосипедист потрапив в аварію (ємності - велосипедні камери).
 13. Оскальпована жінка лежить на вулиці біля автомобіля. Розгадка: Вона їхала на мотоциклі без шолома. Коли автомобіль обігнав її, довге волосся жінки зачепилося за автомобільну антену. У результаті цієї аварії волосся було видерте з голови разом зі скальпом.
 14. Річкове судно потонуло через змію. Розгадка: Змія заповзла на пасажирську прогулянкову палубу, і всі пасажири метнулися на інший борт. Судно нахилило, зачерпнуло бортом воду й у підсумку пішло на дно.
 15. Чоловік і дружина їхали в автомобілі по глухій дорозі. Раптом автомобіль зупинився - закінчився бензин. Чоловік вийшов з машини й сказав дружині: «Я збігаю на ту заправку, що була 10 кілометрів назад, а ти щільно закрий у машині всі двері й вікна і нікого не пускай». Дружина акуратно виконала цю інструкцію. Проте, коли через кілька годин чоловік повернувся, дружина була мертва, а поруч із нею в машині перебувала незнайома людина. Розгадка: За той час, поки чоловік бігав до заправки й назад, його вагітна дружина народила дитину (того самого незнайомця), але, на жаль, під час пологів померла.
 16. Двоє мерців, сидять у кабіні лицем один до одного. Розгадка: Обоє були пілотами, а їхні літаки зіштовхнулися.