Привіт, мене звати Лев Лукомський
я займаюсь розробкою веб-сайтів та ігор
..і записую в блог все що взбреде в голову :) Автор

Такабоні 1

 1. Чоловік отримав удар в око і дуже зрадів. Розгадка: Гаманець вилетів з вікна поїзда, що проходив.
 2. Hа даху двоповерхового будинку лежить мертвий чоловік у важкому бронежилеті. Розгадка: Сапер не впорався з розмінуванням.
 3. Hа піску лежить чоловік у незвичайному одязі і з розмазаною головою. Розгадка: Труп задавленого якорем водолаза прибило до берега.
 4. Ігуменя монастиря зайшла в туалет, після чого в неї трапився інфаркт. Розгадка: Покришка унітазу була піднята.
 5. Чоловік викликав ліфт, зайшов всередину і помер. Розгадка: Двері ліфта відкрилися, але ліфт не під’їхав.
 6. Hапереріз молодому чоловікові, який біжить, біжить інший і сильно копає його в ногу. Це бачать поліцейські, але нічого не роблять. Розгадка: Матч чемпіонату світу з футболу (поліцейські сидять на трибуні).
 7. Він біг найповільніше, і його вбили. Розгадка: Тарганячі перегони з тоталізатором. Таргана, що прибіг останнім, з досади роздавив чоловік, який поставив на нього багато грошей.
 8. Чоловік пішов на пляж, а наступного дня його звільнили за профнепридатність. Розгадка: Чоловік працював диктором на радіо, а на пляжі, точніше в морі, він ледве не потрапив у пащу акули. Від пережитого потрясіння він став заїкатися.
 9. Чоловік йшов по pельсах одноколійної залізної доpоги. Раптово він побачив, що назустріч йому їде поїзд. Чоловік з усього духу кинувся назустріч поїзду. Розгадка: Чоловік був у тунелі, а найближчий вихід був з тієї сторони, звідки їхав поїзд - тому він поспішив вибігти з тунелю, до того, як туди в'їде поїзд.
 10. Хлопець зайшов у вагон метpо і побачив, що у вагоні тоpгують батаpейками. Перш ніж двеpі закpились, він вийшов назад на платфоpму. Розгадка: Хлопець теж був продавцем батарейок.
 11. Двоє братів випивали в барі. Раптом один з них почав сперечатися з барменом, а потім дістав ніж і, не звертаючи уваги на спроби брата зупинити його, ударив бармена. На суді він був визнаний винним у вбивстві. Наприкінці судового засідання суддя сказав: «Ви визнані винними у здійсненні вбивства. Але в мене немає іншого вибору, окрім як відпустити Вас». Чому суддя мав так вчинити? Розгадка: Винний чоловік був сіамським близнюком, приєднаним у талії до брата. Суддя не міг відправити винного у в'язницю, не посадивши туди ж безневинного брата.
 12. П'ятеро чоловіків рухалися по сільській дорозі. Почався дощ. Четверо чоловіків пішли швидше. П'ятий кроків не прискорив. Незважаючи на це, він залишився сухим, а четверо інших промокли. Вони разом прийшли туди, куди збиралися. Як таке могло статися? Розгадка: Четверо чоловіків несли п'ятого в труні.
 13. Його вбив дзвінок будильника. Розгадка: Оперний співак поклав ввечері на столик біля постелі поруч із будильником свій заряджений пістолет. Розбуджений ранком дзенькотом будильника, він хотів припинити дзвеніння, але спросоння натиснув не на кнопку будильника, а на курок револьвера. Простреливши собі груди, він помер раніше, ніж приїхали лікарі. (Історія реальна. Номінант на премію Дарвіна)
 14. На комп'ютерний ринок приїхав чоловік, витратив 10 доларів і зробив дуже важливу для себе покупку. Коли він їхав назад додому, ні в його сумці, ні в кишенях не було жодного нового предмета, однак покупка була при ньому. Що ж він купив? Розгадка: На комп'ютерному ринку був куплений піратський пароль для доступу в Інтернет.
 15. Продовження попередньої такабоні: Через кілька днів він роз’їжджав у широкому автомобілі... Що ж відбулося, якщо він нічого не вигравав і не грабував банки? Розгадка: Його вистежив провайдер і подзвонив у міліцію. От він і покотився в бобіку...
 16. Чоловік прийшов додому пізно. Коли він зранку прокинувся, його дружина сказала, що потрібно купити новий годинник. Розгадка: Чоловік зібрався пограти із друзями в преферанс і пообіцяв своїй дружині, що повернеться раніше півночі. Час ішов, порожніх пивних пляшок ставало усе більше й більше... Коли чоловік прийшов додому, він побачив, що його дружина вже спить. Раптом почав кувати його настінний годинник: «Ку-ку! Ку-ку! Ку-ку!». Чоловік зрозумів, що його дружина прокинеться від цих звуків, зрозуміє що це третя година ночі і йому буде непереливки. Тому він вирішив прокукати ще дев'ять разів, щоб дружина вирішила, що він повернувся вчасно. Надзвичайно задоволений цим геніальним рішенням чоловік заснув. Зранку дружина повідомила чоловіку, що потрібно купити новий годинник, тому що вчора зозуля спочатку прокукала три рази, потім сказала «От, чорт!», прокукала ще три рази, прочистила горло, прокукала чотири рази, хихикнула й, прокукавши ще два рази, замовкла :)
 17. Чоловік зайшов у ванну, прийняв душ, після чого вбив свою дружину. Розгадка: На дзеркалі був написаний пальцем напис недвозначного змісту. На шкірі зазвичай є шар жиру, після якого скло потім не запотіває, тому коли чоловік приймав душ, піднявся пар і він виявив напис.
 18. Чоловік збирається вистрибнути з вікна, але чує телефонний дзвінок і передумує. Розгадка: Після глобальної катастрофи чоловік вирішив, що він єдиний, хто залишився в живих на Землі. Телефонний дзвінок дав йому зрозуміти, що це не так.
 19. Із трамвая вискакує й швидко тікає чоловік, а за ним інший, який кричить: «Усе забирай, але віддай квиток!» Розгадка: Кишеньковий злодій вкрав у пасажира трамвая гаманець, де лежав лотерейний квиток, який виграв автомобіль, але пасажир швидко помітив пропажу.
 20. П'яний оглянувся навколо, побачив Леніна, упав і заснув, а коли прокинувся, Леніна вже не було. Розгадка: Поки п'яний спав, пам'ятник демонтували.
 21. Грабіжник вліз у вікно, оглянувся, ліг на ліжко й спокійно заснув. Розгадка: Він втратив ключ від своєї власної квартири, і довелося лізти через вікно.
 22. Його розбудили, він дуже розізлився, а трохи пізніше вмер. Розгадка: Розбудили його даремно, він випив кілька таблеток снодійного, але спросоння не зрозумів, що перевищив максимально допустиму дозу.
 23. Hа польовій дорозі лежить труп і 20 кг піску. Розгадка: З повітряної кулі баласт скинули.
 24. На олімпіаді середній боксер виграв три бої. Спочатку удари були звичайні, але поступово сильнішали, досягаючи такої сили, наче били каменем. Потім він був дискваліфікований. Розгадка: Руки були обмотані бинтом, просоченим гіпсом.
 25. Кареніна кидається під поїзд, але сильні руки відштовхують її убік. Розгадка: Зйомки кінофільму.
 26. Від марнославства вона позбулася їжі. Розгадка: Байка «Ворона та лисиця».
 27. Жінка входить у кімнату, закриває двері на ключ і починає роздягатися. У цей час гасне світло й лунає свист. Розгадка: Під час кіносеансу порвалася плівка.
 28. Два джиґіти змагаються: чий кінь останнім прийде до фінішу. Але справа не йде - обоє стоять на місці. Вони звернулись за порадою до мудреця... Після цього обоє поскакали щодуху. Розгадка: Мудрець порадив обмінятися конями.
 29. У березні 1945 р. у Берліні за столик кафе сів чоловік у формі німецького офіцера й замовив два пива. Хазяїн подав пиво й відразу ж подзвонив у гестапо й повідомив, що в його кафі сидить американський шпигун. Розгадка: Чоловік у формі - негр.
 30. Парубок сидів у тролейбусі поруч із дамою. Ввійшла її подруга й дами почали розмовляти. Парубок встав і запропонував дамі, що ввійшла, сісти. Вона обізвала його нахабою. Розгадка: Дама не вміщається в сидіння.
 31. Він був невідомий, потім порушив інструкцію, загинув і прославився. Розгадка: Легенда про Дедала та Ікара.
 32. Він не порушив інструкцію, але загинув. Розгадка: Парашутист був заїкою і не встиг дорахувати до трьох.
 33. Повідомлення в міліцію: на АЗС убили власника легкової автомашини, убивство було зроблено за допомогою пістолета. Як потім з'ясувалося, убивця не знав про подію. Розгадка: Заправний пістолет, не вийнятий з горловини бака, вирвався й убив людину.
 34. Парубок хотів зробити подарунок дівчині. Він купив у комісійному магазині биту вазу (дуже дешево). Він хотів випадково випустити з рук згорток з вазою в момент вручення подарунка. Так і зробив: коли вона відкрила йому двері, він упустив вазу. Дівчина стала розглядати уламки й раптом... дала йому ляпас. Розгадка: Кожен уламок був загорнутий окремо.
 35. У невелике місто приїхав у відрядження інженер, оселився в одномісному номері готелю. Ввечері ліг спати, але півночі не міг заснути. Потім встав, набрав телефонний номер, нічого не сказав, ліг і спокійно заснув. Розгадка: Подзвонив сусідові за стінкою, що голосно хропів.
 36. Одружилися вони по любові. Жили душа в душу, займалися тільки один одним. У результаті стали мільйонерами. Розгадка: До цього вони були мільярдерами.
 37. «Сьогодні зранку, - розказує дівчина, - я впустила сережку в каву, і хоча чашка була повна до країв, я змогла дістати її навіть не замочивши пальців». Розгадка: а) кава суха; б) кава в зернах; в) сережка легка і не тоне; г) сережка довга.
 38. Хлопчик розповідає: «Вчора був такий жахливий дощ, а мій батько не взяв ні парасолі, ні капелюха. Коли він з'явився в дверях, вода лилася з нього струмками, але жодна волосинка на його голові не промокла. Сховатись від дощу в радіусі милі від нашого будинку ніде - і навколо голий степ». Розгадка: а) він був лисий; б) приймав ванну.
 39. Превелебний Сол Луні оголосив привселюдно, що в певний день і годину він перейде ріку Ґудзон «аки по суші». У призначений час при великому скупченні народу Сол Луні ступив на воду ріки в найширшому її місці й через 20 хвилин благополучно досяг протилежного берега. Розгадка: Ріка взимку замерзла.
 40. Вчора моя дружина була в театрі. Йшла дуже нудна п'єса. Вона не витримала й пішла із другого акту. Після її виходу в театрі вибухнув жахливий скандал. Розгадка: Виконавиця головної ролі.
 41. Професор Квібл прославився демонстрацією дивного досвіду: він ставив у центрі кімнати пляшку, а потім вповзав у неї. Розгадка: Він вповзав у кімнату.
 42. Житель Нью-Йорка В.Харіс за порівняно невеликий строк зареєстрував шлюб 20 разів. Щоразу у шлюб вступала інша жінка. Проте він не розвівся з жодною з них, і не став при цьому багатоженцем. Розгадка: Він працював у мерії й реєстрував шлюби.
 43. «Це рідкісний птах, - завірив покупницю продавець зоомагазину, - він повторює кожне слово, яке почує». Через тиждень розгнівана покупниця повернула птаха назад у магазин, заявивши, що той не вимовив ні слова. Проте, продавець не брехав... Розгадка: Птах глухий.
 44. Перукаря Біла навряд чи хто-небудь міг назвати мовчуном. Ледь Джон сів у крісло, Білл прийнявся бовтати без угаву: «Мабуть, Ви нетутешній, сер? Люблю стригти нетутешніх! Як на мене, так краще постригти двох нетутешніх, ніж одного тутешнього!» - «Чому?» - запитав Джон. Розгадка: Постригти двох завжди вигідніше, ніж одного.
 45. Один студент розказує іншому: «Вчора баскетбольна команда нашого коледжу виграла зустріч по баскетболу з рахунком 76:40. Цікаво, що жоден баскетболіст у цьому матчі не закинув жодного м'яча». Розгадка: Жіночі команди.
 46. У дами не було при собі водійських прав. Вона не зупинилася на залізничному переїзді, хоча шлагбаум був опущений, потім, не звертаючи уваги на «цеглу», рушила по вулиці з одностороннім рухом проти руху й зупинилася, минувши три квартали. Все це відбувалося на очах у полісмена, який чомусь не вважав за потрібне втрутитися. Розгадка: Дама йшла пішки.
 47. «Минулого тижня, - розказує у кафе один чоловік, - я виключив світло й встиг добратися до ліжка перш, ніж кімната поринула в темряву. Від вимикача до мого ліжка - 3 метри». Розгадка: Він ліг спати вдень.
 48. Дівчина розказує: «Одного разу ввечері мій дядечко читав цікаву книгу. Тіточка з неуважності виключила світло й у кімнаті стало темно. Книга була така цікава, що дядечко не став відриватися, щоб вмикати світло, і дочитав книгу до кінця в темряві». Розгадка: Книга надрукована шрифтом Брайля (але дядько був видючий).
 49. На одній ділянці двоколійна залізниця змінюється одноколійною і йде в тунель. Одного разу влітку в тунель з однієї сторони на повній швидкості влетів поїзд. Інший поїзд влетів на повній швидкості з іншої сторони... Але ніякого зіткнення не відбулося. Розгадка: Поїзди пройшли в різний час.
 50. На автостраді відбулося досить дивне ДТП. Обоє водіїв доставлені в лікарню у важкому стані. Цікаво, що їхні машини не одержали при цьому ніяких ушкоджень. Розгадка: Був сильний туман, водії висунулися з вікон, щоб бачити осьову розмітку, і зіштовхнулися головами.