Привіт, мене звати Лев Лукомський
я займаюсь розробкою веб-сайтів та ігор
..і записую в блог все що взбреде в голову :) Автор

Морда

Вітаю! Це офіційна сторінка Морди.
Морда - це невелика весела гра, в якій вам доведеться спасти світ, населений дивними створіннями - "мордами".

Історія

Колись, давним-давно, ще за царя Гороха і королеви Бутербродівни, 1000 років і 2 мб тому, жили собі дід і баба з бензопилкою... Але ні, то інша казочка. У тридесятій галактиці, 7-ій шматриці, була тоді планета Мордор18. Чого 18? А щоб ніхто не догадався. Спочатку жили на ній прості колобки. Ще у перших мордописах про них згадано: "Сьогодні, 18:99.74098-110100101, колобок КИслаБУзя послизьнувся і покотився, а зупинитись не може. От і обблював, гад, ціле місто..." Тому винайшли вчені механічні лапи, а також гальмівні памперси. Про середню добу відомо мало: мордописи вкрали терористи і використали як туалетний папір. Еволюція раси відбулась досить швидко: Колобки апгрейднулись до Супер-колобків, потім до почесного звання Морда. Наука теж не стояла на одному місці. Вчені морди натужились і винайшли ще багато речей, які неможливо осягнути людським розумом: реактивні соплі, еліксир безсмердя, синдром Карлсона, лазер Молотова, і звиайно ж вухозадий пристрій для поїдання блох, і т.д... Це свідчить про великий розвиток цивілізації в той час! Та одного разу, вчені винайшли дуже потужний Термо-Пердоядерний Заряд - думали "прикольно пукне". Ага... Дія пердозаряду розповсюдилась майже на половину планети. Від токсичних відходів і спертого повітря, всі істоти перетворились на монстрів. Але в одної морди є імунітет! Вона робить свою ауру... Тільки ця Морда може спасти Планету від злих мутантів!

Опис гри

У грі вам доведеться пройти близько 50 рівнів, які поділені на 4 території. Кожна територія має свої особливості, унікальних монстрів, потужних босів.

Сумувати вам не дозволять більш ніж 30 ворожих створінь, злих і голодних :) Для "самозахисту" можна використовувати 4 види зброї, кожну з яких можна покращити на 6 рівнів. Ворожі морди володіють теж чималим арсеналом зброї - більше 15 видів.

Також після кожного рівня є магазин, в якому можна

  • покращити свої параметри - кількість життів, броню, регенерацію
  • покращити зброю
  • заробити грошей - банківські рахунки, зіграти лото
  • зберегтись, купити магніт, та інше...

У грі є тільки якісна 2D графіка та вибрана midi-музика. Сподіваюсь, що красиві фони, стіни, двері, яскраві герої та добірна музика принесуть вам естетичне задоволення!

Морда розповсюджується безплатно, крім того має невеликий (відносно) розмір. Гра працює на операційних системах Windows XP/Vista/7

А тепер найцікавіше:

Скріншоти

Головне меню Тренувальний рівень Магазин 8-й рівень Луком представляє! 6-й рівень Кампанія 1 - вулиці недорозбитих ліхтарів Рівень 4 - Бос Шо, програв, ЛУЗЕР?

Завантаження

Morda v1.1.1 (7.5 мб)

Зміни (1 кб)

Morda_1.1.1_src.zip (7.5 мб) - Код гри. Щоб відкрити цей файл, Вам знадобиться програма GameMaker 6.1 - саме на ньому робилася гра Morda

Morda_intro.mp3 (5.1 мб) - Шантворчість. Таку мелодію для гри Морда запропонував мені мій добрий друг Socks Remaker

Morda_Resources.zip (5.4 мб) - Усі картинки та музика з гри

Morda_Work_Moments.zip (8.9 мб) - Робочі моменти. В цьому архіві різні картинки, які виникли під час створення гри.

Morda_Drafts.zip (97 мб) - Ескізи для Морди, замальовки, малюнки усіх монстрів від руки, намальованих мною в зошиті, декілька скріншотів з гри, навіть архаїчні скріншоти того, як я малював спрайти в Paint Shop Pro. Дивлячись на ці малюнки можна зрозуміти як створювалась графіка для Морди, які ще могли б бути монстри, є навіть цікавенька анімація, яка не увійшла до гри. Цей архів для тих, у кого ностальгія за грою, або ж для тих, хто хоче надихнутись для створення своєї гри ;)

Зауваження автора

Насправді гра не працює на повну потужність. Не зроблено ще режим "Дуелі", редактор мап, та багато інших задумів, які не встиглось здійснити... Можлива поява глюків :(

Причинами цього є те, що автор ;о) трохи виріс, і має тепер багато інших обов'язків.

Морда стає відкритим проектом - а це значить що Ви можете скачати код гри, подивитись як вона працює, щось доробити, використати код/ресурси для іншої гри.

Подяка активним бета-тестерам:

  • Zwirr
  • Micha
  • Elf
  • @mplr
  • Socks Remaker