Як то кажуть - все хороше приходить саме по собі несподівано. От сьогодні розбирав всякий спам, який поприходив на пошту, і замітив такий невеликий підозрілий білий м'який пакет:


Спочатку я глибоко задумався, що ж таке в цьому пакеті і взагалі що це за... Відкривши пакет я був до глибини душі вражений і зворушений тим, що там було! Ура, топкодер, мені вислав футболку :) Як приємно отримувати подарунки. Особливо коли вони тобі підходять ;) Ось така футболочка:

Ще трішки задумавшись, я згадав за що футболка. Дійсно, недавно ж був collegiate challenge у Львові, на який ходив я, Ельф і 1 гарна дівчина, яку ми цілий день переконували піти з нами. Куди ж їй було дітись? ;) Взагалі ми всі гарно провели час. Дяка Топкодеру ;)

вхід у ліричний відступ

До речі, хто не знає, TopCoder - це організація, яка в основному займається організовуванням змагань між програмерами, кодерами, дизайнерами, і роздає за це гроші. Заробити там можна багатьма способами, можна брати участь в змаганнях, марафонах, турнірах, писати статті, огляди... заробіток в такому випадку буде ~$30-500/міс. А якщо руки з того місця ростуть, то можна робити для них модулі, архітекторські і дизайнерські рішення, заробляючи десь ~$1000-4000/міс. Ну але для цього треба звісно мати щось в голові і долати конкуренцію з боку росіян, індійців і китайців ;) А фірма як видно росте і процвітає (ще би, нічого не роблять, тільки роздають завдання у вигляді конкурсів), і вже споглядає оцінюючим поглядом на Україну. Вже є у них люди у Києві, але ще немає у Львові. Думаю будуть виправляти таку ситуацію. Ну що ж, нема тут нічого поганого, просто з'явився ще 1 спосіб заробити. Кому заробіток підходить, кому ні, але загалом усім вигідно ;)

вихід із ліричного відступу