Хочете прикольнутись зі свого друга? Правильно, з хороших людей і поприколюватись не гріх ;) Пропоную невеликий QIP-розіграш з переплутуванням смайлів. Ця ідея прийшла в чиюсь гарячу голову під час обговорення глючності ICQ в моїй групі :)

І так, поїхали! Все що потрібно для розіграшу - комп'ютер друга (жертви) і потрібно, щоб він користувався квіпом (думаю ні для кого не секрет, що QIP - дуже гарний ICQ-менеджер і скачати його можна на qip.ru). А тепер детальніше про розіграш:

  1. Спочатку вибираємо кого розігрувати (якщо таких друзів декілька, вибираємо того, кого найбільше "любимо") і йдемо до нього в гості.
  2. Потрібно, щоб жертва влогінилася в комп'ютер і десь ненадовго відлучилась. Можна попросити зробити чаю, або прикинутись, що вам треба зробити якийсь реферат, або жертва сама вийде ненадовго в "кімнату метр на метр" нічого не підозрюючи.
  3. Тепер потрібно швиденько зробити такі речі:
    • скачати з цього сайтку файлик - _define.ini, або взяти його із заздалегідь підготовленої дискети, фляшки, сд чи двд
    • зайти в папку C:\\Program Files\\qip\\Skins\\Icq5\\Smilies\\Animated\\ (вважаємо в жертви системний диск - C, використовує стандартний скін - icq5, і має анімовані смайли)
    • замінити файлик _define.ini в цій папці на свій (або перейменувати старий в _define1.ini)

Готово! Тепер в асі жертви повністю помінялись смайли. Наприклад смайл замінився на і навпаки. Тепер уявіть які корки з цього можуть бути :) А ось - всі зміни, які відбулись з смайлами. Ви можете також створити свій набір змін в спеціальному редакторі (перший стовпець - справжні смайли, другий - змінені смайли. Смайли можуть мінятись тільки в другому стовпці. Щоб поміняти два смайли треба натиснути на один, потім на другий. Після того як зроблено всі заміни треба скопіювати увесь текст на сторінці і вставити в _define.ini).

Взагалі можна не тільки замінити смайли, а й слова. Наприклад можна зробити, щоб слово привіт замінювалось на . Правда тоді жертва швидко здогадається. Так само бажано не змінювати смайли :) ;) :(, тому що їх переважно набирають з клавіатури, і тому жертва щось запідозрить коли набере :) а отримає .

Взагалі тут є багато деталей до обдумування і багато чого можна дофантазувати. Бажаю вдалих розіграшів!

P.S. Якщо вам вдасться/невдасться прикол, незабудьте залишити коментар ;)
P.P.S. Якби жертва читала цей сайт, вона б зразу здогадалась в чому тут справа. Висновок - читайте регулярно цей сайт ;)