Думаю всі зі мною погодяться, що класна комп'ютерна гра має мати редактор мап. Можливість створювати у грі щось нове (нові рівні, мапи, нові юніти, нові режими гри) - це те, що допомагає грі постійно триматися в тонусі, розвиватись. Хіба не цікаво після проходження гри зіграти якусь оригінальну карту для цієї гри? А найцікавіші мапи придумують геймери-ентузіасти, а не розробники гри :). Для геймерів створення карт - це можливість внести в гру щось своє, поекспериментувати з грою. І це досить цікаво, якщо гра хороша :)

 

Хоч в мене тепер часу на ігри немає, але колись це було кльово, клєпав їх як дурний :), і я вирішив все-таки виставити мої старі левели до ігор сюди на сайт.

Гра Опис
Doom2D
Doom2D

4 кампанії для гри Doom2D.

Warcraft3 "Reign of chaos"
Warcraft3

Рівень до гри Warcraft III "Reign of chaos"! Стиль - RPG. На рівні орди монстрятників, оригінальні завдання, нові речі, чотири герої на вибір! Новенький Діабло! Рекоменд!

Тільки одне зауваження: гра не піде коректно на War3 "The Frozen Throne", оскільки там герої на нейтральних юнітах не качаються вище 5-го рівня... Тим не менш, там можна прокачатись вище 5 рівня, якщо мудро грати, і пройти карту цілком реально.

Arkanoid II: Revenge of DoH
Arkanoid II: Revenge of DoH

Кампанія до старого але класного арканоїда Revenge of doh.

Blobby Volley v1.7
Blobby Volley v1.7

Класний фон для гри Volley.

Ось і все... Дозвольте відкланятись :)