Ура, доробив сайт msvitu.com і як завжди поповнив свій досвід :) Спробую трохи ним поділитись:

1. Зробити пошук на сайті можна дуже просто, навіть не маючи додаткових знань з мов програмування. І все завдяки гуглу! Достатньо створити свою пошукову систему, і вставити код на сайт. Вставка коду пошуку дуже проста, навіть не буду детально розказувати, достатньо лише вставити на сторінку поле для пошуку і результати пошуку. Один нюанс, що деколи показується реклама гугла і відключити це коштує $100/міс. Інший нюанс - виявляється на цьому пошуку можна заробляти, шляхом того, що в результати вставляється адсенс реклама, для цього звичайно треба гарно розкрутитись..

2. Виявляється можна вставити на сторінку pdf-файл, виключивши всі панельки, щоб користувач міг тільки читати документ і не міг зберегти файл. Є два способи вставити pdf - як object і як iframe з посиланням на файл з pdf-ом. iframe кращий тим, що зразу виставляється ширина і висота для pdf-вікна, а якщо object, то спочатку має загрузитись частинка pdf-файлу, а потім висавляється ширина/висота.. Це як img без width і height. Звичайно, що цей захист можна взламати, головне знайти шлях до pdf-файла в html-коді, скачати і забрати захист з документа наприклад програмою PDF Password Remover, яле хоч якийсь мінімальний захист є.

3. Я вже вкотре оцінюю користь регулярних виразів і макросів. Для даного проекту я склав макрос для EmEditor`а, який перетворює html отриманий після конвертування з adobe indesign в html пристосований до даного сайту. Ось цей макрос, може комусь цікаво подивитись буде.