Сьогодні в мене був ностальгічний день - захотілось побавитись Морду - гру яку я зробив колись давним-давно, ще в 2004 році. Це досить цікава, кольорова і музична, динамічна гра - 2d стрілякавка ..правда з трохи незвичним керуванням :) На цю гру я витратив багато часу і недоспаних ночей - 50 різноманітних рівнів це не хухри-мухри!

Це було ще в школі.. Ми побавились мою гру з однокласниками, я отримав від них респект ..і все, гра закинулась. Потім прийшов 2006-й рік і я вирішив показати Морду на першому фестивалі комп'ютерного мистецтва Decoded. Це було класно! :) Багато хто підходив, питався, пам'ятаю мене навіть питали згоди записати гру на якийсь диск збірник ігор. Але тоді гра ще була трошки з глюками.. Я не дуже мав часу, але все ж таки вирішив трошки виправити і доробити гру до логічного кінця, в результаті чого вийшла наступна версія гри - 1.1. Виклав гру в інтернет. Фурору не було, але я зітхнув з полегшенням - все ж таки я молодець, доробив справу до кінця! :)

Сьогодні 2010 рік, відгуків про гру практично нема, лише поодинокі пости в книзі гостей типу "о, яка класна гра! я теж таку хочу зробити!" або "о, а давай разом робити ігри!". Звісно я вже на таке часу зовсім-зовсім не маю, але я вирішив викласти:

  1. Код гри. - Я сумніваюсь, але може кому-небудь стане цікаво як була зроблена ця гра, може хтось захоче намалювати свій рівень в редакторі рівнів, а може навіть використає якісь кусочки коду для якоїсь своєї гри.. Хто зна..
  2. Ресурси до гри. - Викладаю всі-всі-всі спрайти (малюнки) і музику до гри, малюнки які не ввійшли до гри, і навіть всі ескізи всіх монстрів, яких я малював для гри в зошиті. Можливо комусь це буде цікаво, а можливо когось надихне.
  3. Версія для Windows 7. - Так, часи міняються, виходять все нові і нові віндовси.. Раніше гра запускалась на Windows XP, а тепер також буде запускатись на Windows Vista та Windows 7.

Тож тепер всі ентузіасти, які мають бажання зробити свою гру і які отримали натхнення від Морди можуть скачати і подивитись код моєї гри, щоб отримати ще більше натхнення :) Мордааа!