Доброго вечора пані та панове, ласкаво вітаємо вельмишановне панство на Comedy Club Україна!
    Сьогоднішній мій монолог буде звернений в основному до мужчин, причому мужчин не простих, мужчин закомплексованих. Їх в суспільстві багато, вони бояться знайомитись з жінками. Тому сьогодні я розкажу вам, шановні, як правильно знайомитись з жінками на Україні. Поїхали!
    При знайомстві з жінкою, велику увагу приділіть зовнішньому вигляду. Побутує думка, що жінки люблять охайно вбраних чоловіків... Ха-ха-ха, брєд! Неохайно виглядаючий з кишені прес бабла значно підвищить ваші шанси на романтичний вечір. Взуття має бути начищеним до блиску, навіть якщо це замш. І обов'язково на 2-3 розміри більшим - бабаськи і досі ведуться на ту байку, що розмір нашої ноги і "ги-ги" прямопропорційні. Потім, правда, прозрівають, але нас це не цікавить - ми ж мачо. Ваш парфум всім своїм ароматом має підкреслювати ваш інстинкт самця, тому віддається перевага ароматам насиченим мускусом, або старому доброму дезіку по немитому тілу. Сорочка має бути обов'язково з брудним комірцем, щоб потенційна жертва чітко усвідомила - постійної подруги у вас немає.
    Перед тим як почати процес знайомства, виставте на мобілці будильник з мелодією дзвінка і 10 нагадувань. Його постійне пілікання підкреслить вашу зайнятість, а щоразове скидання цього дзвінка покаже, що заради спілкування з ТАКОЮ жінкою ви готові пожертвувати рядом ділових зустрічей з партнерами, які з нетерпінням очікують вас, щасливого володаря нокії 3310.
    Привівши себе у стан повної бойової готовності, перевіряєм ширінку і вирушаєм на лови. Якщо ви знайомитесь на вулиці, заходьте до жертви з підвітряної сторони. Краще всього знайомитись поблизу ларьків, куди двоногі стадом сходяться на водопій. Наблизившись на відстань одного стрибка, різко ввірвіться у їхню розмову з криком - "Прівєт, сісясьті!". І як би швидко й прудко вони не ламанулись у саванну, всеодно хтось відстане від стада. Причому як і в тваринному, так і в нашому світі, в основному це старі або хворі особини.
    Тому краще перенести свої пошуки у нічний клуб. Тут варто пам'ятати, що в нічний клуб бабаськи сходяться з різною метою. Якщо одні приходять для того, щоб потанцювати, то інші - для того щоб вмазати три самбуки, шліфанути зверху пивом, і цілий вечір проревіти в холі, жалібно белькочучи в мобільний телефон щось на зразок: "Артур, ---, зачем ты ето делаеш со мной!". Це наша цільова аудиторія. Вальяжно підходим, вириваєм мобільний телефон, артура шлем нахєр, її обціловуємо в обличчя як в радянських фільмах, примовляючи - "Больше тебя никто не обидит, девочка моя". Як показує практика, процес шока триває у бабаськи від трьох до шести годин, будем чесні мужики - нам більше й не треба.
    Якщо вам не щастить і в нічному клубі, спробуйте зробити це знайомство в інтернеті. Щоб познайомитись в інтернеті потрібно насамперед підібрати собі якийсь яскравий нік-нейм, наприклад "Мустанг Катерини другої". Анкети, які починаються словами "Я, гаряча і пристрасна, шукаю мачо формату Антоніо Бендерас" пропускаєм зразу. По-перше ви не Антоніо Бендерас, по-друге у вас немає сто баксів за годину, які могли б компенсувати цей недолік.
    Ну і врешті-решт, любителям повного екстріма, рекомендую знайомства у сільському клубі. Але попереджаю зразу - усі методи прийнятні на території міст, навіть найменших, у селі приречені на провал. Тому в сільському клубі працюємо за наступним сценарієм. Зайшовши, голосно запитуєте "Хто тут за старшого". І хто б не взяв на себе таку відповідальність, одразу має вигребти від вас люлєй по повній програмі. Після цього, окидаєте оком зграйку червонощоких молодиць у маєчках Дільче Ґабана, вибираєте найкращу, підходите і вгощаєте її сємочками. Таким нехитрим методом, ви здобуваєте собі популярність серед сільської молоді, здобуваєте собі порядну дівчину на роль нареченої і найкращого друга в селі, який на даний момент змиває кроваку з морди.
    І на завершення, я хотів би звернутися до мужчин: "Дорогі пацани, якщо познайомитеся з хорошою дівчинкою - не хаміть, нехай залишиться хорошою, тому що ми з вами гуляєм, а потім іншим немає на кому одружуватись...".
    Сергій Притула, тернопільський сірий, спеціально для Comedy Club Україна!

P.S. Сергій Притула - найкращий дядько з Comedy Club UA :) Виступ переписав дослівно. Здається всі відео Притули можна подивитись на youtube.com