Ось відбулась друга зустріч стартаперів у Львові.

На відміну від першої, друга зустріч мала безплатну і платну (50грн) частини.
Я розкажу враження тільки від халявної частини, на якій був, і що нового було у v2.0.
  • Цього разу було десь на 10 людей більше, а точніше - цілий зал. Наступного разу требуде прийти на 15 хвилин раніше, щоб зайняти місце, якщо місце проведення не зміниться :)
  • Печеньки і вода цього разу були простіші. Думаю це компенсувалось в другій частині :) Але ми ж прийшли про бізнес говорити а не печеньки хавати!
  • Експертів було десь стільки ж скільки і минулого разу - 5, але цього разу на зустрічі з'явилась одна дуже яскрава людина - Сергій Байдачний - головний спец із Microsoft-Україна. І це здорово підняло рівень заходу.
  • Цього разу крім всяких рекламок-спаму була також книжечка-програма-заходу "Program Guide" - це теж, імхо, підвищило рівнень заходу.
  • Кількість стартапів, про які говорилось на зустрічі - ~5 (Cart2Cart, FPS Components, iWi-Fi, Lviv Online, а також поговорили про IDom). Десь стільки ж було і минулого разу. Ще анонсували стартап "Розробка" і про гаджети (непам'ятаю як називався).
  • А також цього разу роздавали футболки стартап-клабу (правда із рекламою всякою), ну і Байдачний ще привіз футболки IE8 :)

Як висновок, хочу сказати, що рівень заходу значно збільшився, цікавих людей побільшало і організація покращилась.
Виробився певний формат зустрічей - я так розумію, що зустрічі будуть проводитись кожного місяця і будуть обговорюватись 4 достойні стартапи.
Було дуже цікаво і пізнавально. От вже цікаво, які ж стартапи покажуть наші стартапери наступного разу? А наступний раз буде 31 жовтня 2009р. Що ж, чекаємо :)