Вирішив я почитати найновіші книжки по технології Ruby on Rails. І постало у мене глобальне питання - "Де скачати найновіші книжки по XXX"?

Після деякого дослідження цього питання і гугління я виробив собі наступний алгоритм:

  1. Шукаємо книжки на amazon.com. Незабуваємо в налаштуваннях пошуку вибрати тип пошуку "Books" та сортування книжок по даті. Таким чином ми знайдемо всі найновіші книжки, відсортовані по даті по спаданню. Після цього проходимось по всіх книжках зверху до низу. Виділяємо тільки основну назву книжки, тобто вирази "live/third edition", назва книжки після символу двокрапки ":" - не рахується.
  2. Шукаємо на btjunkie.org. Це великий торрент трекер, я там шукаю усе - реєстрація непотрібна, ніяких правил щодо віддачі. Велика ймовірність, що книжка буде там. Якщо немає, то на інших торент трекерах швидше за все теж немає.
  3. Якщо немає, пробуємо пошукати на filestube.com. Цей сайт шукає по різних файло-обмінниках, таких як rapidshare.com, hotfile.com, megaupload.com та інших. Якщо книжка знайдена, але не можна її скачати через те, що скачування з вашого IP заблоковано (так майже завжди є в мене, бо вся моя мережа сидить ззовні під одним IP), то використовуємо любий проксі-сервер, наприклад isteal.info.
  4. Якщо далі ніякого результату, то це означає що швидше за все електронної версії книжки немає - ще не встигла потрапити в нет, або це фуфлова книжка і ніхто її не читає, відповідно ніхто і не викладе в нет. Але якщо ще є натхнення, то можна спробувати щастя, пошукавши просто на гуглі.

Таким є мій алгоритм пошуку і завантаження нових книжок. Не факт, що він ідеальний, і до речі він стосується тільки англомовної літератури, але за ним я майже завжди знаходжу те що треба.

Ще одна ідея - це  пошук по DC++ хабах - велика ймовірність, що потрібний файл (книжка) є вже в когось на комп'ютері, хто сидить в мережі і користується DC++, але я не знаю способу, як зробити пошук по всіх публічних хабах одночасно.