Вчора вперше бавився в DnD. Хочу сказати, що це... просто офігенна гра! :) Дуже весела і оригінальна гра, де участь бере досить багато народу. Крім того дуже працює уява. Добре що для гри майже нічого не потрібно, крім кубиків, монетки, ручок, паперу, приміщення і звісно веселої компанії.

... Цього разу нічка була бурна. Особливо для Jarlax`а, який стояв на нічному чергувані. Виявляється ельфи не люблять гоблінів, а гобліни люблять ельфів... в хорошому розумінні ;) 3 гобліни підкрались до табору, задумали щось погане, і напали. Але видно не на того напали, бо Jarlax вже мав чималий досвід спілкування з гоблінами. Він мужньо боровся, але добре, що збудились інші вартові, інакше прийшлось би Jarlax`у туго ;)
Зранку усі вирішили піти бити злих і жорстоких бандюків, тому що зло завжди має бути покараним. Після небезпечної подорожі (Maldykor`у в пастці чуть башку не знесло) друзі дійшли до табору бандитів і без зайвих розмов вирішили витрясти з них усе лайно. М'ясорубка була жорстока: моби були великими консервами порівняно на рівень наших, але наших доблесних воїнів підігріла музика наших бардів Olka`и і Laurana`и. Що саме вони грали не знаю, чи рамштайна, чи галицько-волинський реп, але розігріти натовп їм вдалося, а особливо Arven, яка дуже прицільно влучила в мордастого ватажка трьома магічними стрілами, а потім доблесний паладін Clerik добив його своїм коронним критичним ударом. Відзначився також Ater Magius який мовчки ззаду підійшов і «покарав» одного з лучників, щоправда другий лучник розізлився, і «покарав» Ater`а. Непощастило також Jarlax`у і Zwirr`у, які полягли на полі бою першими під натиском трьох поганців і громидли ватажка. Хоча Zwirr не зовсім вмер, бо Maldykor помолився богу Нерулу і перетворив його бездиханне тіло на м'ясо-зомбака. Правда гобліну-некроманту було важко зробити магію такого високого рівня, і м'ясо зробилось неконтрольованим :) Zwirr в подобі м'яса ганяв по всьому полі і бив своїх і чужих (хоча своїх більше ;) але часто промахувався). Після смерті Торка (здається так звали головного мудилу) рештки бандитосів почали розбігатись, але нещадні воїни Clerik і Rockwell не дали їм шансу на втечу.
Після цього усі кинулись збирати лут і шукати скарби. Після того як слідопит Rockwell знайшов біля вогнища ключик і дуже цікаві листочки з якимись записами, всі дружньо прийнялись їх читати. Цей почерк було важко розібрати, тому друзі трохи помудохались над цими письменами, але згодом виявилось що на одному листочку є схематичне позначення скарбів у таборі, на другому - любовний лист, а на третьому - інструкція з відкривання скринь із скарбами. Rockwell`у мабуть нетерпілось дізнатись які ж коштовності були заховані в тайниках, поспішився і спробував відкрити скриню. Невдачно... :( Хоча можливо в цьому винні Maldykor і Clerik, які шукали пастки, але видно щось все-таки пропустили... Пізніше тілом Rockwell`а ще пробували відкрити другу скриню :) Та все як завжди виявилось банально простим, треба було просто уважніше читати довідку з відкривання скринь. Мануал уважно перечитали і Olka впевненими діями відкрила останню скриню, в якій виявилось 110 золотих! Ще +68 золотих, які знайшли по кишенях розбійників - і вже є стартовий капітал ;) Далі почався розподіл багатств. Дивно, але торги пройли в досить мирній обстановці і без бійок. Хоча можливо це було так тому, що в живих було тільки... порахуйте скільки зі скількох :)
Друзі вирішили піти в тутешній оздоровчий храм. Привелебний був трохи розчулений, коли до нього підійшов гоблін-некромант з привітанням «слава Ісусу Христу!» і відповів йому «Аллах Акбар!» :) Глава храму з розумінням вислухав розповідь і почав роздивлятись усю цю фентезійну компанію. Отець проникся жалем до доблесних воїнів, наповнився щастям, коли побачив осяйну красуню Laurana`у і погодився воскресити і вилікувати всіх всього за 125 золотих.
І на цьому перша частина хронік завершується...