Ось і закінчився четвертий всеукраїнський фестиваль комп'ютерного мистецтва De:coded 2009.. Тепер будемо чекати наступний :) Як завжди від фестивалю залишились тільки хороші враження і ще трохи призів ;)

Як завди організатори зуміли зробити велике комп'ютерне свято на 3 дня і порадувати всіх людей хоч якось пов'язаних з комп'ютерами різними конкурсами, семінарами, демонстраціями, різною халявою і просто атмосферою фестивалю.. Цього року на фесті було 3 основних спонсори - Asus (Можна було побавитись на сенсорних моніторах), Intel (Можна було побавитись забавки на інфрачервоних датчиках) і Kingston (можна було отримати ремінець для флешки і ручку) Може я чогось не доросказав із можливостей, то ви вже вибачайте.. недовго там крутився :) Єдине що я замітив, що цього року не було халявних і навіть призових футболок.. дивно o_0

Орги з Best`у гарно попрацювали і загалом організація свята була хороша. Цього року реєстрація була швидша, бо можна було видрукувати реєстраційний лист вдома, це +. Хоча дещо було як завжди - інет насправді не був 100mbit як казалось в рекламці глючив і часто не працював, требуло прописувати якісь хитромудрі проксі.. А ще класно, що цього року був F1 - місце для довідки, здається минулого року такого не було..

Щодо мене, то я цього року брав участь в

  • 24h - командний конкурс з написання штучного інтелекту для комп'ютерної гри. Зайняли 2-ге місце :) І хочу сказати цього року глюків з тестувалкою було набагато менше, і візуальний вигляд гри був набагато кращий, і гра була цікавіша! Хоча звісно деякі недоробки там все ж є, але надіюсь наступного року все пройде як по маслу :) Подяка Жеці та іншим за суперовий контест! І подяка Володі, нашому PM-у, який фактично і зробив все програмування нашого AI :)
  • WEB - конкурс з дизайну і верстки. Цього року я трохи почав дизайнити сайти, тому не взяти участь у цьому конкурсі був би гріх :) Хоча часу не було, але було багато натхнення, і за нічку умудрився намалювати досить гарненький дизайн і наверстати його. Хоча мене не оцінили :( Навіть 3-го місця не дали.. Цікаво чому.. Але загалом згідний - сайти переможців виглядали набагато гарнішими і продуманішими
  • Green Design - конкурс де потрібно було зробити витвір мистецтва комп'ютерних деталей. А результатами цього конкурсу я можу гордитись, тому що то що я зробив зайняло перше місце без будь-яких вагань :) Моїм витвором - була балеринка, складена з PCI слотів, стояла на диску від харда, а той на кулері і відповідно вона крутилась. Збоку був інший кулер, який піддував спідничку. Вся ця конструкція стояла на материнці, на якій ще був невеликий PC-speaker який грав простеньку мелодію. Коли цю всю красу побачили в працюючому стані, то збіглось купу людей щоб подивитись на це диво, і подиву не було меж :) Я ще досі відчуваю ейфорію від цього моменту :) Дістав я за це дорогущу відеокарточку від Asus.. і тепер думаю над тим, щоб наступного року взяти участь в якомусь конкурсі від Intel, щоб виграти ще й якийсь класний процесор :) Дякую Яринці і Михайлу за допомогу ;)

Ще досить хорошою розвагою було пограти в настільний теніс клавіатурами - насправді це дуже цікава гра, і за деякий час призвичаюєшся і не відчуваєш різниці :)

Мене замучила ностальгія, і почав шукати відео з Decoded'у. Ось декілька шедеврів:

  • De:coded Promo - Виявляється до цього фестивалю було промо відео з фотками і відео за всі фестивалі :)
  • Нажаль незнайшов зовсім відео з декодеду 2006.. :(

І нарешті декілька цікавих фоток:

Rest Room і дошка відгуків
Demo Arena
24h демонстрація гри
Славнозвісна балеринка
Фото з фестивалю 1
Теніс клавами в холі
VIP-зона для програмістів
Фото з фестивалю 2
Фото з фестивалю 3
Теніс клавами біля демосцени
Змагання з контрстрайку
Логотип Decoded 2009
Деталі інтер'єру