Уря, відбувся у Львові третій фестиваль комп'ютерного мистецтва Decoded! І я звичайно там був - ібо постійний клієнт :)

Цього року було мешне страху, що щось там нехороше станеться з компом - це вже було не вперше. Крім документної провірки цьогоріч була також перевірка за допомогою ультрафіолету - спеціальним ультрафіолетовим маркером записували на моніторі, системнику і руці якісь циферки які потім мали би співпасти. Хоча мені на мить здалось що хтось може взяти такий самий маркер і написати циферки краденого на іншій руці а документи на виході не дуже провіряють (чи то просто мій фейс вже пам'ятають :) ). Ще цього року були кращі браслети: минулорічні розтягувались, і можна було передати їх комусь іншому, а цьогорічні рвались від розтягування (хоча для того в кого є прозорий скотч це не проблема ;) ), крім того браслети були якісь моднячіші :)

Що нового запам'яталось мені з фесту:

  • конкурс з програмування - Shortest code contest (класний задум, але задача була, як на мене, занадто складна)
  • два тенісних столики, причому на одному з них грали тільки клавіатурами :)
  • багато халявного редбулу :) десь 3-4 рази на день можна було роздобути цей напиток, а потім пусті банки збирались і з них вибудовувались піраміди. Було дві піраміди - на верхньому і на нижньому поверхах.
  • класно оформили Rest Room :) лягаєш на матраси і вверху небо з зелених і білих надувних куль в такому трохи магічному освітленні. І матраси з подушками були зеленого і білого кольорів. Словом, було дуже стильно :)

Загалом фест вийшов дуже класним, навіть кращим за попередні. Мені сподобалось і... хочу ще ;)