Ось і закінчився 5-й De:Coded, і як завжди залишається тільки чекати наступного :) Як завжди на фестивалі було просто фантастично - цей фестивальний дух, конкурси, класні люди, шоу, семінари, купа різноманітної техніки - все це створює неповторну атмосферу, якою хочеться дихати і в якій хочеться жити :)

Але це все слова, даю м’ясо :) Цього року організатори фестивалю вирішили зробити щось більше ніж 3 дні драйву, тому цьогоріч деякі конкурси розпочались задовго до фестивалю (а це PRO:PM - для проджект менеджерів, AI:coded - для програмістів-алгоритмістів, Flash Euro 2012 - для флешерів, robo:coded - для інженерів), а деякі тривають ще й досі (cross:coded - для розробників програм). Тому основні конкурси були якимись глобальнішими, а сам фестиваль - соліднішим.

Тепер фест зайняв 3 поверхи палацу мистецтв, столи і крісла стали добротнішими, інтернет глючив набагато менше і майже не падав, рест рум був вдвічі більшим ніж в минулий раз. Цікавим нововведенням було те, що в зону для учасників не пускали гавриків-глядачів. Це покращило безпеку, але людей стало менше.. А можливо це було через День Львова, чи то місця значно більше було, чи то мені здається, але вільного місця було багато.

Деталі. Деталі роблять усе :) Цьогоріч були такі цікавинки як Кібер-дівчина з витої пари і ірокезом з бенгальских вогнів :), темна кімната з флюрисцентною павутинкою, футбольне поле-арена для роботів, трек для машинок.. Дуже жаль що не було тенісу клавіатурами :( А ще були пуфіки, і два дерева життя, одне з них виглядало як дерево з фільму Аватар - з нього звисали різнокольорові кабелі і можна було до нього підключитись :)

Щодо мене, то я класно попрацював і закінчив фестиваль з купою ништяків :) В конкурсі від Kingston’а «Що для мене SSD» я склав отакий веселий віршик, який зайняв 3-тє місце :) В ньому кожен рядок римується з SSD :)

Якісна флеш-пам'ять в Україну йде,
Це Kingston цей прогрес вперед веде,
І все покоління молоде жде,
Що ж нового їм перепаде.

Аж тут - з'явився новий SSD,
Який, я думаю, мені підійде ;)
Бо він не сопе і не гуде,
І ніколи не підведе,
Навіть якщо впаде - інформація не пропаде,
Бо всередині немає рухомих деталей ніде.

А найкраще це те,
Що найновіша гра піде,
І напруга спаде,
і мені радість прийде.

От класно буде, якщо це щастя до мене перейде,
Моє кохане і гордо-одне, тверде SSD.

А ще зайняв 1-ше місце з розробки футбольної флеш-гри:

Тимчасово її можна побавитись тут, але незабаром вона з’явиться на сайті www.uefaeuro2012.lviv.ua. Грою я займався майже весь фестиваль, тому не приймав участі в багатьох конкурсах, але як виявилось це було недаремно :)

Дуже сподобалось азотне шоу - одному хлопцю налили азоту на голову :) а дівчатам дарували заморожені троянди, показували трюк з обливанням азотом надувної кульки, і трюки-плювки азотом, лили людям по руках, пригощали подушечками з азотом, а також пропонували попити трошки азотику :) А на нагородженні взагалі всіх присутніх облили) під музичку у-у-у-у,у-у-у,у-у,у-у Барбари Стрейзен :-D Було весело :)

Тут спробую зібрати деякі лінки пов’язані з decoded`ом 2011:

Фотки:

Статті/Відгуки:

Відео: